iPhone 7 Plus 128GB Matte Black

Neohodnoceno
Značka: Apple
3 790 Kč
Skladem
Nalepit ochranné sklo
Vybrat nabíječku
Můžeme doručit do:
7.12.2023
Možnosti doručení

 

A- zelenaKategorie A-  baterieBaterie 84%

 

  • telefon odpovídající téměř ve všech aspektech kategorii A
  • 1-2 menší známky používání
  • Použité telefony v nejlepším možném stavu který můžeme nabídnout
  • Zánovní kusy - displej bez škrábanců a vlásečnic
  • Opotřebení odpovídají cca 1-2 měsícům používání
  • Plně funkční a odblokované na všechny české i světové operátory
  • Vhodné pro náročné kupující, kteří při výběru použitého telefonu dbají na vzhled
  • Neblokovaný na žádného operátora
  • Záruka 1 rok
  • Součástí balení je nabíjecí kabel lightning Official Apple Lightning Cable - iPhone Charging Cable

 

 

iPhone 7 Plus dramaticky rozvíjí nejdůležitější aspekty iPhonu. Má nové vyspělé soustavy fotoaparátů. Nejvyšší výkon a nejdelší výdrž baterie ze všech iPhonů. Stereo reproduktory, jejichž zvuk tě pohltí. Nejjasnější, nejbarevnější displej iPhonu. Je odolný proti postříkání a vodě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

iPhone 7 Plus
Úplně nová fotografická soustava. Vůbec nejjasnější a nejbarevnější displej iPhonu. Nejvyšší výkon a nejdelší výdrž baterie ze všech iPhonů. Odolnost proti vodě a postříkání. A stereo reproduktory. Po všech stránkách i stejně přesvědčivě vypadá. Tohle je iPhone 7 Plus.

3D Touch. Ještě šikovnější
iPhone reaguje na přítlak decentní hmatovou odezvou. Takže efekt technologie 3D Touch nejen vidíš, ale taky cítíš. V iOS 10 na iPhonu 7 Plus je integrace 3D Touch propracovaná do hloubky. Práce se Zprávami, Kalendářem, Mailem a dalšími aplikacemi je tak šikovnější a pohotovější. 

Zcela nový fotoaparát vyšel na světlo
iPhone je nejoblíbenější fotoaparát na světě. Teď jsme ho kapánek přestavěli – přidali optickou stabilizaci obrazu, clonu ƒ/1,8 a šestičlenný objektiv. Takže dělá ještě lepší fotky a videa při slabém světle. A protože zachycuje barvy v širokém rozsahu, fotky a Live Photos z něj vycházejí ještě živější..

Videa filmových kvalit
Výše zmíněné novinky jako optická stabilizace a lepší clona pomáhají nejen pořizovat krásné fotky, ale také videa. Stejně jako fotky tak i videa s iPhone 7 Plus pořídíš nyní i v horších světelných podmínkách. 12Mpx fotoaparát zaznamenává videa v rozlišení 4K. Důležité okamžiky tak natočíš snadno a v kvalitě, která je nadprůměrná.

iPhone s velkou výdrží baterie.
Čip A10 a jeho chytrá práce s energií dělají z iPhone 7 Plus telefon s opravdu velkou výdrží na jedno nabití. Až 2 hodiny baterie navíc oproti předchozí generaci. Jen si to představ, 2 hodiny svobody bez nutnosti dobíjet. Rád si na to na konci dne vzpomeneš, když by tvůj starý telefon už dávno žadonil o připojení k nabíječce.

Doplňkové parametry

Kategorie: iPhone
Záruka: 1 rok (použité zboží)
Paměť (GB): 128
Barva: černá
Model: 7 Plus
Kategorie: A-