O2 pods+ černé

Neohodnoceno
1 490 Kč –34 %
77ED6D1C E2CB 418E 850C 0E3812AB36A3
1 490 Kč –34 % 990 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
10.2.2023
Možnosti doručení

Bezdrátová sluchátka O2 pods+ černá, True Wireless sluchátka (bez kabelů), okamžité párování po vyndání sluchátek z pouzdra, režim potlačení okolního hluku (ANC), režim propustnosti, detekce sluchátek v uších – přehrávání se zastaví, když je vyndáte, a spustí, když je vložíte, ovládání dotykem: přepnutí hovorů a hudby, výdrž: 7 hodin poslechu, společně s pouzdrem až 28 hodin (bez ANC), Bluetooth 5.2, možnost párování k více zařízením najednou, režim mono – používejte pouze jedno sluchátko (ideální pro handsfree do auta), LED dioda, plné nabití sluchátek: 1,5h, plné nabití pouzdra: 2h, 10mm reproduktor, obsah balení: sluchátka, dobíjecí pouzdro, lehká konstrukce 4 g / sluchátko, USB-C/A kabel, návod k obsluze

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bezdrátová sluchátka O2 pods+

Představujeme novou vylepšenou verzi oblíbených bezdrátových sluchátek od O2. Mají nový design, nastavitelnou velikost špuntů do uší a funkce prémiových sluchátek – potlačení okolního hluku, režim propustnosti a automatické přehrávání a zastavení hudby podle toho, jestli máte sluchátko v uchu nebo ne. A především – přinášejí významně vylepšený zvuk 10mm reproduktoru. Stačí je jen vyndat z pouzdra, jednou spárovat a hned můžete poslouchat vaši oblíbenou hudbu nebo podcast.

Bezdrátová sluchátka O2 pods+

Potlačení hluku (režim ANC)

O2 pods+ přinášení nové funkce. Jednou z nich je režim potlačení okolního hluku. Využijete ho třeba při cestě v MHD, když si chcete v klidu poslechnout hudbu nebo seriál. O2 pods+ odfiltrují vše od mluvení, zvuků dopravy a dalších hluků. Můžete se tak plně soustředit na hudbu nebo řeč, kterou sluchátka přehrávají.

Režim propustnosti

Potlačení hluku se hodí, když jste na bezpečném místě a nemusíte se starat o své okolí. Když naopak chcete mít přehled o tom, co se kolem vás děje (např. přecházíte ulici), tak si zapnete režim propustnosti. O2 pods+ snímají ruch kolem vás a tlumeně vám ho zprostředkují (i při spuštěném přehrávání hudby). Můžete si tak dát pozor na tramvaj nebo auto, které kolem vás projíždí. Tento režim je šikovný i v situaci, kdy si chcete objednat kávu nebo odpovědět na otázku bez toho, aniž byste si sluchátka z uší vyndali.

Bezdrátová sluchátka O2 pods+

Detekce sluchátek v uších

O2 pods+ jsou mají zabudovaný senzor, který chytře pozná, jestli sluchátko sedí ve vašem uchu nebo ne. Když si ho z ucha vyndáte, přehrávání se tak automaticky zastaví. A když ho potom opět vložíte, hudba se zase automaticky spustí. Nemusíte tak zapínat telefon, když si chcete sluchátko jen na chvilku z ucha vyndat.

Bezdrátová sluchátka O2 pods+

Výdrž baterie až 28 hodin

V průběhu dne máte k dispozici 7 hodin přehrávání hudby (bez zapnutého ANC) se samotnými sluchátky. Když O2 pods+ vložíte do pouzdra, začnou se okamžitě nabíjet – společně s pouzdrem vydrží přehrávat až 28 hodin (se zapnutými chytrými režimy ANC a propustnosti je to o něco méně). Při běžném poslechu bude stačit, když sluchátka dobijete jen jednou za týden.

Bezdrátová sluchátka O2 pods+

Snadné dotykové ovládání

Telefon nechte v kapse a usnadněte si život s dotykovým ovládáním přímo na těle sluchátek. Dvojité poklepání zastaví nebo spustí přehrávání (na obou sluchátkách stejně). Trojité klepnutí přepne skladbu na další (pravé sluchátko) a nebo na předchozí (levé sluchátko). Když vám někdo volá, dvojité poklepání hovor přijme (pravé sluchátko) nebo ho ukončí (levé sluchátko). Režim potlačení hluku, propustnosti a běžný režim přepnete pomocí jednoho dlouhého stisku (na obou sluchátkách).

Bezdrátová sluchátka O2 pods+

 
Recyklační příspěvek 3.00 Kč. Jedná se o náklady na zpětný odběr, zpracování, využití a odstranění odpadního elektrozařízení, vyjádřené na 1 ks odděleně od kupní ceny.

Obsah balení

  • Typ kabelu USB-C
  • Sluchátka
  • Český návod