Anti spy ochranné sklíčko pro iPhone 13 / 13 Pro

Neohodnoceno
249 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
26.6.2024
Možnosti doručení

Nechcete, aby lidé v tramvaji, v hospodě či doma u stolu viděli, co na telefonu děláte? Máme pro Vás super řešení. Toto ochranné sklíčko zabraňuje viditelnosti činnosti na displeji z postranních úhlů. Vy tak nerušeně a bez obav můžete na telefonu pracovat, aniž byste měli strach, že vás okolí pozoruje. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tvrzené Anti-Spy 3D sklo pro iPhone 13 / 13 Pro

Displej je jednou z nejkřehčích částí a proto je velmi důležité ho dostatečně ochránit. Toto tvrzené ochranné sklo pro iPhone 13 nebo iPhone 13 Pro poskytne displeji Vašeho přístroje dokonalé bezpečí. Chrání před škrábanci, rýhami a jiným mechanickým poškozením. Zmírňuje nárazy a zabraňuje prasknutí či roztříštění. Vydrží mnohem víc než ochranná fólie a zachovává kvalitu rozlišení displeje.

Proč si vybrat právě toto tvrzené ochranné sklo?

  • Snadná aplikace, bez vzduchových bublin a dalších nerovností.
  • Ochrání před škrábanci, rýhami a jiným mechanickým poškozením.
  • Tvrdost skla 9H zaručuje vysokou ochranu. Nepoškodí ho ani klíče, ani ostrý kovový předmět.
  • Díky funkci Anti-Spy chrání Vaše soukromí před všetečnými pohledy kolemjdoucích. Při bočních úhlech pohledu se sklo zabarví do černa a kromě Vás nikdo nic na displeji neuvidí.
  • Zabraňuje roztříštění. Pokud sklo přece jen extrémním pádem rozbijete, nepustí ani střípek. Vy tak nemusíte hned kupovat nový přístroj.
  • 3D sklo, díky své úpravě dokáže chránit celou plochu displeje „od kraje ke kraji“. Kryje tedy nejen všechny rovné části displeje, ale také jeho boční hrany.