Návod: Jak přenést data do nového iPhonu?

Máte nový iPhone a chcete si snad a rychle přenést všechny data z vašeho starého iPhone? 

Obecně existují 3 způsoby jak přenést své staré data do nového iPhone. První možností je využití zálohy přes iTunes. Často toto bývá nejrychlejší způsob, ale uživatelé k tomuto potřebují PC. Druhý lehčí způsob, který ovšem zabere nejvíce času, je využití zálohy z iCloudu. Třetí způsob, který je naprosto nejvíce uživatelsky přívětivý, je vytvoření kopie pomocí tzv. "Rychlého startu".

 

Upřímná rada: Jelikož je každý člověk mnohdy často líný a hledá nejsnazší a nejchytřejší řešení, tak naše rada zní...věnujete pozornost jen způsobu č. 3

 

TIP#736: Čím nahradit iTunes pokud máte Windows a k tomu iPhone/iPad/iPod?  – @365tipuAcceder a Fotos de iCloud en el iPhone, iPad o iPod touch - Manzana RenovadaHow to Set Up and Activate the New iPhone 13? Detailed Steps HerePro většinu uživatelů‌ bude bezpochyby nejpohodlnější možností přenést data ze zařízení na zařízení. Přenáší informace, jako jsou fotografie, data aplikací, přihlašovací údaje, předvolby a nastavení zařízení a další. Stejně jako u zálohy ‌‌iCloud‌ se aplikace samotné stahují přímo z App Store, nikoli z vašeho stávajícího ‌‌iPhonu‌. Může to trvat o něco déle než obnovení ze zálohy, ale čas ušetříte tím, že se nemusíte znovu přihlašovat do všech aplikací. My si v dnešním článku ukážeme, jak na to.

Jak přenést data do nového iPhonu

  • Zapojte oba iPhony do zásuvky, zapněte svůj nový ‌iPhone a umístěte jej do blízkosti stávajícího ‌iPhonu‌, který musí mít nainstalován iOS 12.4 nebo novější, aby přenos fungoval. Na vašem aktuálním ‌iPhonu‌ se objeví obrazovka Rychlý start a nabídne možnost použití vašeho Apple ID k nastavení vašeho nového zařízení, potom klepněte na Pokračovat.
  • Zvedněte svůj aktuální ‌iPhone‌ a naskenujte animaci, která se objeví na vašem novém ‌iPhonu‌. Počkejte na upozornění Dokončit na novém ‌iPhonu.
  • Až budete vyzváni, zadejte svůj aktuální přístupový kód na svém novém ‌iPhonu.
  • Postupujte podle pokynů pro nastavení Face ID na vašem novém iPhonu‌.
  • Klepnutím na Přenést z ‌iPhonu‌ zahájíte přenos dat. Měli byste mít na výběr, zda chcete do svého nového ‌iPhonu‌ přenést některá další nastavení, jako je Apple Pay a Siri.
  • Pokud máte spárované Apple Watch‌, budete dotázáni, zda chcete přenést data a nastavení Apple Watch.
  • Udržujte oba iPhony blízko sebe, dokud nebude proces dokončen.