Šokující kvalita iPhone 15 - test po lehkém tlaku prasknutí zadního krytu (video)

Nejnovější iPhone je nyní k dispozici, ale recenzenti spotřebitelských produktů již objevili něco, co by mohlo být problémem s novým modelem.

Každý, kdo má smartphone, a je jich celá řada, dobře ví, jak křehká tato zařízení mohou být. Velký displej může znamenat skvělý uživatelský zážitek, ale zanechává mnoho lidí, kteří se svým telefonem doslova čekají na život a na smrt.

 

Nově se ale lidé neobávají o displej nového iPhone 15, ale spíše o jeho zadní stranu (sklo).

Video ukazuje někoho, kdo testuje vzorek telefonu.

Součástí toho je provedení testu odolnosti, aby se zjistilo, jak si zařízení poradí s každodenním používáním a nástrahami. Lze říci, že telefony musí projít mnoha zkouškami a přesto fungovat.

 

Problém nastává, když se vytvoří tu menší tu větší tlak na zadní sklo telefonu, která okamžitě popraská.

Zatímco samotný telefon se zdá být stále v pořádku, k jeho poškození stačil nepříliš velký tlak.

Nikdo samozřejmě neočekává, že telefon přežije, když ho přejede vlak nebo spadne z vrtulníku. Měl by však vydržet pád z výšky běžného pohybu lidí nebo by nemělo být problematické si telefon dát do zadní kapsy kalhot a sednout si, aniž by utrpěl značné škody.

A to je to, co lidi znepokojuje poté, co viděli testovací video. Lidé reagovali různými teoriemi a obavami ohledně poškození.

Jedna osoba napsala: "Věc je v tom, že to nevyžaduje mnoho síly. Stačí, že ho omylem necháte v kapse, když sedíte, nebo ho upustíte špatným způsobem."


Zdroj článku a videa: zde