Kdy vyjde nový iPhone 15? Přijde i verze Ultra?

Hledání Dokonalosti: Bude vydání nového iPhone 15 skutečně odloženo do října? Jak to bude s příchodem tajemného iPhonu 15 Ultra?

 

Věřili jsme, že nic nemůže zastavit nekompromisní tok inovací z Apple, zatímco se vyvíjí směrem k budoucnosti plné digitálního zázraku. Zoufalství a vzrušení se prolínají, když se blíží očekávaný moment vydání nového iPhone 15. Nicméně, temný stín pochybností padá na horizont, neboť se objevují zvěsti, že vydání tohoto revolučního kousku by mohlo být odloženo.

Jen jeden hlas, Wamsi Mohan, zaznívá s varováním, a přestože jeho předpovědi se zpravidla drží pevně jako skála, nyní se zdá být opředen záhadou a nejistotou. Historie vstříc úspěšnému zasažení sestává z minulosti, kdy předpovídal zpoždění u iPhonu 12, ačkoli ve výsledku bylo vše poněkud jinak, než předpokládal.

Mohan, zahalen do závoje zprávy, prozrazuje, že jeho prameny v dodavatelském řetězci odhalují potenciální odklad vydání iPhone 15 o několik týdnů. Kdyby se jeho temné vize staly realitou, pak se nám nejspíš nedostane tohoto tajemného pokladu před říjnem. Když by se tak stalo, nedávná zvědavost až žízeň po novinkách se musí ztišit na několik týdnů. Mohan nejde jenom s prameny, ale poukazuje na dopad, který by tato odmlka měla na jablíčkový ekosystém během zářijového čtvrtletí.

Není divu, že se nyní rozvíjí obavy. Cena akcií Applu byla zvýšena z $190 na $210, ale stále leží ve vzduchu, zda prodeje iPhonů pro fiskální rok končící v září 2023 dosáhnou očekávaných výšin. Rozhodně to není čas na klidný spánek, když se očekávané příjmy za zářijové čtvrtletí odhadují na $87.1 miliard dolarů, což je pod průměrem očekávání, jež spočívá na $91.6 miliardách.

Přicházíme však ke klíčové otázce: Proč Mohan věří, že iPhone 15 dorazí až v říjnu, místo v září? Neexistují zprávy o narušeném dodavatelském řetězci, výroba by měla probíhat podle plánu s cílem zaslat první exempláře v září. Nikdo jiný nepřišel s tvrzením, že by za zpoždění mohl stát nějaký logistický zádrhel.

Ale kdo ví, zda všechno má smysl? Zda tento odklad není součástí pečlivě připraveného scénáře, který má za cíl dramaticky odhalit něco ještě skrytějšího. Jakoby Mohanova zpráva byla jen závojem, za kterým se skrývá skutečný poklad, v podobě tajemného iPhonu 15 Ultra.

V této době tajemství a spekulací by mohl Ultra být dosud neodhaleným vrcholem Apple inovací. Mohla by to být verze, která nadchne svými možnostmi a nadčasovým designem, něco, co změní způsob, jakým vnímáme technologii. A pokud se tak stane, pokud iPhone 15 Ultra vyjde z temnoty alespoň někdy po září, pak nám zpoždění nového iPhonu 15 možná přijde jako pouhá ukázka toho, co nám skutečně přijde. Nyní zůstáváme v očekávání a spekulacích, s nadějí, že brzy zjistíme, co Apple skutečně připravuje a zda se tajemství Ultra konečně odhalí.